22BET UVÍTACÍ BONUS

  22Bet ponúka svojím novým hráčom hneď dva druhy uvítacieho bonusu.

  • Jeden je hráčovi pridelený v sekcii športového stávkovania a
  • ďalší je možné využiť na hranie kasíno hier.

  Oba sú veľmi výhodné a ponúkajú možnosť zaradiť sa medzi úspešných hráčov, ktorí na svoj účet každým dňom získavajú viac a viac peňazí. Jediné čo pre tieto registračné bonusy musíte urobiť, je navštíviť stránku 22Bet a po registrácii si zvoliť buď bonus stávky, alebo kasína.

  UVÍTACIA PONUKA NA ŠPORTOVÉ STÁVKOVANIE

  Tí, ktorí navštívia 22Bet po prvý krát a rozhodnú sa pre registráciu, môžu obdržať uvítací bonus za športové stávkovanie. Metóda vkladu je preto hneď od začiatku jasná. Získať 22Bet bonus vo výške až 100 % jeho hodnoty. Sumou však nesmie presiahnuť 122 € alebo jej ekvivalent v ktorejkoľvek peňažnej mene. Bonus na hráčsky účet nabehne ihneď po registrácii a ten ho tak môže využiť na športové stávkovanie akéhokoľvek druhu, ktoré 22Bet ponúka.

  UVÍTACÍ KASÍNO BONUS

  Pokiaľ nemáte pocit, že stávkovanie je pre vás to pravé orechové, 22Bet vám ponúka aj možnosť zahrať si kasíno hry. Aj v tejto sekcii máte skvelú možnosť získať bonus v hodnote 100 %, no až do výšky 300 €. Pre jeho získanie je opäť potrebné sa na stránke 22Bet zaregistrovať a o bonus požiadať. Pre ešte väčšiu motiváciu sa môže každý hráč zapojiť do takzvaných týždenných pretekov 22Bet, počas ktorých má možnosť vyhrať a získať tak 5 000 €. Ak ste registrovaným používateľom kasína, každý deň získate istý počet spinov zadarmo. Jedinou podmienkou je staviť si na hru dňa.

  22BET BONUSOVÉ KÓDY

  Bonusové kódy sú zoskupením niekoľkých znakov alebo číslic, ktoré keď zadáte na určité miesto v online kasíne, obdržíte buď peňažný bonus, alebo niekoľko spinov zadarmo. Sú pomôckou, pomocou ktorej si vie každý hráč požiadať o aktuálne platné bonusy na stránke. Tieto kódy sú občas využité aj na to, že hráč pre získanie bonusu nemusí uskutočniť prvotný vklad. Nie vždy je to však takto. V 22Bet sa bonusové kódy nenachádzajú, no keďže minimálny vklad je len 1 €, jednoznačne nie sú potrebné.

  TÝŽDENNÉ STÁVKOVACIE BONUSY

  Čo je na 22Bet Slovensko úžasné je, že okrem uvítacieho bonusu ponúka aj rôzne dodatkové, napríklad týždenné bonusy. Jedným z nich je aj piatkový dobíjací bonus, pri ktorom máte skvelú možnosť využiť extra stávky a tak si tie svoje pôvodné navýšiť. Na rozdiel od iných, piatkový dobíjací bonus sa opakuje každý jeden týždeň a ponúka 100 % hodnoty vkladu až do výšky 100 €. Takže v skratke, rýchly vklad, rýchly bonus.

  ĎALŠIE DOSTUPNÉ BONUSY

  Ak ste náhodou v situácii, kedy na vašom konte pri stávkovaní chýbajú peniaze, bookmaker vás podrží aj pri tomto probléme. Hráči, ktorí prehrajú niekoľko krát za sebou, získajú prehrávací bonus, z ktorého môžu vyťažiť to najlepšie a opäť sa pomocou neho dostať do hry. V ponuke je dokonca aj akumulátor dňa, pri ktorom si môžete staviť na rôzne športové udalosti a vďaka tomuto bonusu obdržať oveľa vyššiu výhru. Pokiaľ vytvoríte zloženú stávku a stavíte si hneď na viac ako 7 udalostí, posúvate sa ďalej do takzvaného akumulátora stávkového rastu a napriek jednej prehratej stávke výhru obdržíte. Aby toho nebolo málo, športové stávkovanie ponúka ku všetkému aj zľavový bonus. Ten ponúka každému hráčovi zľavu 0,3 % z celého súčtu stávok stavených v kalendárnom týždni.

  Nezabudlo sa ani na používateľov mobilných aplikácií, ktorí bonusy vedia získať tiež. Dokonca majú možnosť využiť akcie, ktoré sú dostupné vyslovene iba v aplikácii 22Bet. Všetko, čo treba urobiť, je iba siahnuť po svojom telefóne, stiahnuť si aplikáciu, prihlásiť sa a užívať si všetky výhody, ktoré 22Bet ponúka.

  UDALOSTI, PRI KTORÝCH IBA ZÍSKATE

  Jedna z vecí, ktoré stavajú 22Bet kasíno na vedúcu pozíciu všetkých online kasín a stávkových kancelárií je, že ponúka veľké množstvo bonusov. Hráč tak má možnosť získať istý počet peňazí, spinov zadarmo alebo zliav doslova každý deň. Okrem klasických bonusov a rôznych ponúk bookmaker ponúka výhody na niektorých udalostiach. Hráči by tak mali byť na pozore. Je časté, že sa na stránke zozbierajú najzaujímavejšie udalosti, na ktoré keď hráč staví, šanca na výhru sa mu zvýši o 10 %. Sled udalostí sa však stavením nezmení. Aby toho nebolo málo, na stavenie si počas týchto udalostí je možné použiť aj bonusové peniaze získané za stávkovanie.

  PRAVIDLÁ BONUSOV A STÁVKOVANIA

  Každé stávkovanie a hranie prichádza s určitými podmienkami. Propagačné ponuky nám ponúkajú iba hlavné informácie, ale ako je to naozaj? Väčšinou ide o jednoduché kroky, po ktorých dodržaní hráč obdrží veľa bonusov sprevádzaných peniazmi alebo spinmi zadarmo. Podmienky sa vzťahujú aj na to, ako minúť peniaze, ktoré hráč získa z bonusov. Samozrejme, každý z bonusov má svoje podmienky, ktoré si treba preštudovať. Jedným z hlavných pravidiel je, že po získaní bonusových peňazí nesmie žiadna stávka, na ktorú sú použité, prekročiť sumu 5 €. Jednou zo základných podmienok je aj to, že hráč registrovaný na 22Bet musí mať minimálne 18 rokov. Čo sa týka bonusov, každý z nich má exspiračnú dobu. Nie každé kasíno má možnosť na výber bonusových peňazí. 22Bet túto možnosť ale ponúka. Samozrejme, výber bonusov sa nevzťahuje na presúvanie si ich medzi inými účtami.

  Najčastejšie Otázky

  Ponúka 22Bet aj iné bonusy, okrem tých vstupných?

  Áno, každý hráč má šancu, okrem vstupného bonusu, využiť aj rôzne týždňové akcie. Každý týždeň sa opakuje piatkový dobíjací bonus, za viacero prehier získava hráč prehrávací bonus, ktorý mu pomôže sa opäť dostať do hry. Navyše sú dostupné akumulátory dňa, ktoré vedia vašu výhru v prípade stávky zvýšiť. A to zďaleka nie je všetko. Na výber je teda veľký počet ponúk a bonusov, takže o ne nebude mať hráč núdzu.

  Ako použiť bonusy na stávkovanie?

  Pri vytvorení stávky z bonusových peňazí je dôležité vedieť, že hodnota prvotnej stávky nesmie prekročiť sumu 5 €.

  Aká je maximálna suma, ktorú môžem obdržať za stavenie si za bonusové peniaze?

  Výhry z bonusov môžu byť rozdielne. Všetko závisí od typu hry, akú hráč hrá.