22Bet App pre iOS a Android

22Bet Slovensko

  Mobilná Aplikácia 22Bet pre Zariadenia iOS

  Ak vlastníte mobilné zariadenie od spoločnosti Apple, určite sa potešíte správe, že 22Bet je dostupné aj v „App Store“. Hoci operačný systém iOS je mierne oklieštený, teda používatelia týchto zariadení nemajú tak veľa možností na úpravu systému, vývojársky tím 22Bet sa postaral o to, aby si hry mohol užívať každý majiteľ zariadenia iOS.

  Mobilnú aplikáciu nájdete priamo v oficiálnom obchode s aplikácia a hrami „App Store“, čo znamená, že je zaručená bezpečnosť pri hraní. Aby sa aplikácia dostala do tohto obchodu, musí prejsť viacerými kontrolami zabezpečenia, čo vylučuje akúkoľvek šancu stiahnuť spolu s aplikáciou nejaký vírus. Stačí sa držať návodu na stiahnutie a hrať v 22Bet môžete do pár minút.

  Postup, Ako Získať Aplikáciu 22Bet do Svojho Zariadenia Apple:

  • Prejdite do nastavení vášho mobilného zariadenia.
  • V nastaveniach krajiny vyberte možnosť „Cyprus“.
  • Otvorte „App Store“ vo vašom zariadení iOS.
  • Vyhľadajte aplikáciu, stiahnite ju a nainštalujte.
  • Prihláste sa alebo zaregistrujte a užívajte si pobyt v online kasíne 22Bet.

  Kasíno 22Bet pre Zariadenia Android

  Vývojársky tím kasína 22Bet nezabudol ani na ďalšiu veľkú časť hráčov. Na webovej stránke kasína je k dispozícii aj aplikácia pre zariadenia s operačným systémom Android. Tento operačný systém používa veľké množstvo výrobcov smartfónov a aby fungoval na všetkých, musí byť univerzálny. Zdá sa, že pre kasíno 22Bet to je o niečo jednoduchšie, no problém nastáva pri konkrétnych mobilných zariadeniach. Veľa výrobcov si operačný systém Android modifikuje tzv. nadstavbami. Znamená to, že 22Bet v mobile musí byť univerzálne, aby ho mohlo používať čo najviac používateľov Android. Výsledkom vývojárov 22Bet je mobilná aplikácia, ktorá je podporovaná najrozšírenejšími značkami mobilných telefónov Android.

  Z nejakého dôvodu však túto aplikáciu nenájdete v oficiálnom Obchode Play. Dostupná je však na webstránke kasína 22Bet. O svoju bezpečnosť sa nemusíte báť, pretože 22Bet pravidelnými aktualizáciami kontroluje bezpečnosť aplikácie, taktiež mení mobilnú kurzovú ponuku a pridáva nové herné tituly. Proces inštalácie nie je vôbec zložitý, zvládne ho naozaj každý.

  Návod na Získanie Aplikácie 22Bet pre Zariadenia Android:

  1. Prejdite do nastavení smartfónu.
  2. V nastavení zaškrtnite možnosť „Povoliť zariadeniu inštalovať aplikácie z tretích strán“.
  3. Otvorte 22Bet vo vašom mobilnom prehliadači.
  4. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu pre zariadenia Android.
  5. Zaregistrujte sa alebo prihláste a zabávajte sa so skutočnými peniazmi.

  Dostupná Je aj Webová Aplikácia 22Bet

  Existujú hráči, ktorí si nechcú inštalovať aplikáciu do ich mobilného zariadenia. Kasíno 22Bet myslelo aj na tento prípad a doprialo hráčom možnosť vyskúšať hry aj prostredníctvom webovej aplikácie. Jednoducho si otvorte webstránku kasína prostredníctvom internetového prehliadača na mobile, prihláste sa a hrajte.

  Programovací jazyk HTML 5 sa postará o to, aby sa webstránka dokonale prispôsobila vášmu mobilnému zariadeniu. Webstránka je optimalizovaná pre všetky zariadenia iOS a Android a kompatibilná s tabletmi. Nájdete tu všetko, čo vám kasíno 22Bet ponúka, od športového stávkovania po výherné automaty s progresívnymi jackpotami.

  Systémové Požiadavky 22Bet v Mobile

  Kasíno 22Bet robí všetko pre to, aby hráči mali plnohodnotný zážitok, no v tomto prípade musia vynaložiť drobné úsilie aj oni samotní. Aplikácia požaduje od mobilného zariadenia určité softvérové a hardvérové vybavenie na plynulý beh aplikácie.

  Smartfóny alebo tablety musia disponovať pamäťou RAM o veľkosti minimálne 4 GB a dvojjadrovým procesorom. V rámci softvéru musia mať hráči na svojom zariadení operačný systém iOS 9 a novší. Zariadenia Android musia bežať na verzii 2.0 Froyo a novšie. Ide naozaj o minimálne požiadavky, ktoré dnes spĺňajú aj lacnejšie smartfóny. Ak máte novší hardvér a softvér, zážitok z hrania bude ešte intenzívnejší. Môže ho vylepšiť napríklad displej AMOLED s rozlíšením 4K Ultra HD. Veľkosť obrazovky taktiež pridá na zážitku.

  Často Kladené Otázky

  Môžem hrať so skutočnými peniazmi na mojom mobile?

  Kasíno 22Bet umožňuje všetkým používateľom hrať hazardné hry na mobile alebo tablete aj za skutočné peniaze. Pre tento spôsob hry najskôr vložte peniaze na hráčsky účet.

  Môžem získať uvítací bonus pri hraní prostredníctvom mobilnej aplikácie?

  Novo registrovaní hráči môžu získať uvítací bonus. Na získanie tohto bonusu nemusíte hrať iba na stolnom počítači, ale môžete ho získať aj pri hraní na vašom smartfóne.

  Môžem si stiahnuť aplikáciu 22Bet do môjho smartfónu?

  Aplikácia kasína 22Bet je dostupná pre zariadenia iOS a Android. Pre správnu inštaláciu si pozrite návod na inštaláciu do konkrétneho typu zariadenia.